PLATO ROMA

Biz Kimiz

Hoş geldiniz!

Biz Plato Roma, Ankara'nın Akyurt ilçesinde yer alan 6.500 metrekarelik büyüleyici bir fotoğraf çekim platyosuyuz. 2024 yılında hizmete giren platomuz, iki yıllık titiz bir çalışmanın ürünü olarak doğdu.

Platomuz, 1.000 metrekarelik yemyeşil çim alanı ve 1.400 metrekarelik kapalı alanları ile çeşitlilik sunuyor. İçerisinde yapay olarak inşa edilmiş eski İtalyan köylerinin bir sokağı ve hem antik hem de modern dekorların bulunduğu zengin mimari öğeler barındırıyor. Bu eşsiz mekan, ziyaretçilerine adeta İtalya'nın büyüleyici atmosferini yaşatmak için tasarlandı.

Plato Roma, şehirden uzak ama bir o kadar da yakın konumuyla dikkat çekiyor. Çankırı Bulvarı üzerinde, bahçelerin arasında ağaçlarla çevrili bu huzur dolu mekan, hem doğanın içinde hem de modern yaşamın gerekliliklerini karşılayacak şekilde düzenlendi. İnşaatı devam eden büyük dekorlarla birlikte Türkiye'nin en iyi fotoğraf çekim platosu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Ankara'da kendinizi İtalya'da hissedeceğiniz bu özel mekanda, mevsimsel faktörlerden etkilenmeden, yılın her dönemi rahatlıkla çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaz kış demeden her mevsim, yaratıcılığınızı özgürce ortaya koyabileceğiniz bu alanda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.